mojePSÍKY
Výstava psích portrétov v Halmi Caffe
február 16, 2015
0
, ,
deny

Vo štvrtok 5.2.1014 sa v Halmi Cafe na Hlavnej ulici č.21 v Košiciach otvorila minivýstava s mojimi psími obrázkami.

Na vernisáži, na ktorú prišlo niekoľko mojich milých priateľov bolo veselo. Dafne sedela celý čas pri stolíku s občerstvením (ako inak), a tým pádom sa k nemu nik iný nepriblížil.

3

Po mojej veľmi stručnej úvodnej reči som musela nabádať návštevníkov, aby sa ponúkli. Mali sme okrem domácich slaných kexíkov aj výborné víno. Pôvodný plán, že na vernisáži zahrá Zbyněk s Jožkom nakoniec padol, keďže usúdili, že ich hudba je na tento druh vizuálu príliš meditatívna… O to bláznivejší bol spôsob, akým sa nakoniec vec vyriešila – pri vstupe do Halmi je fajčiarsky priestor, krásna stará hala s vysokými stĺpmi, kde som asi tak dve hodinky pred vernisážou natrafila na dvojicu – gitarista a speváčka, ako si len tak pre radosť hrajú akúsi pieseň. Povedala som si že nič za to nedám, keď sa ich spýtam, či by nezahrali aj na otvorení výstavky. Boli velmi milí a do dvoch hodín už mali v kaviarni rozloženú aparatúru a parádne zabavili. Boli super! Díky Michal a Monika :)
Takže pokiaľ budete mať niekedy ešte do konca februára cestu okolo, určite sa zastavte, Halmi je nádherné miesto, ktoré má rozprávkovú atmosféru. Verím, že k tomu tak trošku prispeli aj moje psíky :)

4 2 1

0

About author

admin

Podobné

/ Pozri tiež na toto

rexi

Ako som psie kexy “Rexy” piekla

Vo štvrtok 5.2.1014 sa v Halmi Cafe na Hlavnej ul...

Čítať
postel pre psov

DIY kufríkový pelech

Vo štvrtok 5.2.1014 sa v Halmi Cafe na Hlavnej ul...

Čítať
dafne

Dafne – chodiaca canisterapia

Vo štvrtok 5.2.1014 sa v Halmi Cafe na Hlavnej ul...

Čítať

There are 0 comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *